خشکشویی پتو

در گذشته که بیشتر خانه ها ویلایی بودند و فضای بسیار بزرگی داشتند، شستشوی پتو و رختخواب معمولا در خانه انجام می شد اما امروزه که بیشتر خانه ها آپارتمانی هستند و فضای زیادی ندارند، نیاز به خشکشویی پتو به مراتب بیشتر از گذشته احساس می شود. در یک واحد مسکونی آپارتمانی، شستن و خشک کردن پتو اصلا کار راحتی نیست اما شما به راحتی و حتی بدون نیاز به خروج از منزل، می توانید پتو های خود را به یک خشکشویی استاندارد و مطلوب بسپارید.

گاهی افراد پس از چند بار مراجعه به خشکشویی های مختلف، متوجه تغییر بافت و آسیب وارد شدن به کیفیت پتو های خود می شوند. همچنین گاهی پتو ها پس از تحویل گرفتن از خشکشویی، به شکل آزاردهنده ای زبر می شوند و استفاده از آن ها به ویژه برای کودکان، دیگر مناسب به نظر نمی رسد. اگر می خواهید چنین شرایطی را تجربه نکنید، باید پتو های خود را برای خشکشویی به یک مرکز معتبر بسپارید.

سرویس آنلاین خشکشویی تکشو با ارائه بهترین خدمات در کم ترین زمان ممکن، خشکشویی پتو را برای شما به خوبی انجام می دهد و خدماتی متنوع در این زمینه به شما ارائه می کند.

با سرویس دریافت و تحویل خشکشویی آنلاین تکشو در خانه بمانیم

خشکشویی استاندارد پتو چه ویژگی هایی دارد؟

خشکشویی پتو به شکل استاندارد، چند ویژگی مشخص دارد که باید به آن ها توجه شود. اولین ویژگی خشکشویی استاندارد پتو، این است که نباید هیچ نوع آسیب و صدمه ای به جنس و بافت آن وارد شود. ویژگی دیگری که بسیار اهمیت دارد، استفاده از تجهیزات مناسب برای انجام این کار است. همچنین شستشوی صحیح و پاک کردن همه آلودگی های به جا مانده روی پتو، اهمیت بسیار زیادی دارد.

تکشو با استفاده از کادر مجرب، خدمات بی سابقه و همچنین بهره بردن از مواد درجه یک، خشکشویی پتو برای شما را به شکل مطلوب و استاندارد انجام می دهد. در حقیقت با توجه به جنس و مدل پتوی شما، ماده شوینده مناسب برای آن در نظر گرفته می شود و برای هر نوع پتویی، یک مدل مشخص از شستشو انتخاب خواهد شد تا این کار، بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

هزینه خشکشویی پتو

در تکشو بسته به سایز پتو، هزینه خشکشویی آن تعیین می شود. به طور معمول برای پتو های یک نفره 24 هزار تومان، پتو های دو نفره 29 هزار تومان و پتو های مسافرتی 18 هزار تومان از شما دریافت می شود.

با وجود دریافت این هزینه مناسب، در تکشو خدمات بسیار مناسبی به شما ارائه خواهد شد. شما می توانید با یک تماس تلفنی ساده، سفارش خود را در تکشو ثبت کنید. بلافاصله کادر مجرب تکشو به منزل شما مراجعه کرده و پتو های شما را تحویل می گیرند. این پتو ها با متد های نوین و شویند های باکیفیت شسته شده و سپس خیلی زود به شما تحویل داده می شود. رضایت شما، مهم ترین اولویت و بزرگ ترین هدف سرویس آنلاین خشکشویی تکشو به شمار می رود.

سوالات متداوال

حتما در زمینه های مختلف، تجربه استفاده از خدمات آنلاین را دارید. تکشو یکی از همین خدمات را با یک ایده نو، به صورت کاربردی برای شما مهیا کرده است. در حقیقت با استفاده از این سرویس، شما در حالی که حتی از منزل خارج نشده اید، می توانید پتو های خود را در تمیز ترین حالت ممکن دریافت کنید. تکشو علاوه بر استفاده از کادری مجرب، سابقه ای بسیار درخشان در زمین خشکشویی انواع لباس، پرده و پنو دارد و همواره با ارائه خدمات به روز، برای حفظ رضایت شما تلاش می کند.

از زمان تحویل گرفتن پتو ها تا زمان تحویل دادن آن ها به شما حدود دو روز فاصله وجود خواهد داشت. البته اگر شما به هر دلیلی باید در زمانی کوتاه تر این پتو ها را دریافت کنید، می توانید در زمان ثبت سفارش این موضوع را با کارشناسان مجرب تکشو در میان بگذارید.

برای شستشوی پتو در منزل، ابتدا باید یک ماشین لباسشویی با ظرفیت بسیار زیاد داشته باشید. سپس به فضایی بسیار زیاد برای خشک شدن پتو نیاز دارید. علاوه بر این، استفاده از آب و شوینده های معمولی، کیفیت پتوی شما را کاهش خواهند داد.