خشکشویی پرده

پرده ها در هر فضایی، بخش مهمی از جذابیت آن فضا را می سازند. زمانی که پرده ها به اندازه کافی تمیز نباشند، این موضوع روی زیبایی فضای شما تاثیر منفی قابل توجهی می گذارد. به ویژه پرده هایی که رنگ روشن دارند، خیلی زود کثیفی ها را در معرض نمایش قرار می دهند. شما به هیچ وجه مجبور نیستید که دائما پرده های خانه خود را بشویید و این کار را در فواصل نزدیک انجام بدهید اما خشکشویی پرده گاهی کاملا ضروری خواهد بود.

اگر خشکشویی پرده به شکل صحیح و اصولی صورت بگیرد، شما برای مدت نسبتا زیادی صاحب پرده های تمیز و درخشان خواهید بود. به محض آن که پرده ها را از خشکشویی تحویل بگیرید، متوجه تفاوت بزرگ آن با گذشته می شوید. البته این اتفاق به شرطی رخ می دهد که شما یک خشکشویی استاندارد و مجهز به تجهیزات مناسب را برای این کار در نظر گرفته باشید.

سرویس آنلاین خشکشویی تکشو، این امکان را برای شما فراهم می آورد که ایده آل ترین خدمات را برای خشکشویی پرده دریافت کنید و مطمئن باشید که حین خشکشویی، کیفیت پرده ها به هیچ وجه دچار صدمه و آسیب نمی شود.

با سرویس دریافت و تحویل خشکشویی آنلاین تکشو در خانه بمانیم

خشکشویی پرده با استاندارد های روز دنیا

متاسفانه در بسیاری از خشکشویی ها، به جنس پرده اهمیت زیادی داده نمی شود و خشکشویی همه پرده ها با فرمول کاملا یکسان صورت می گیرد. این کار یک اشتباه بزرگ و نابخشودنی به نظر می رسد. چرا که می تواند کیفیت پرده را به شدت تحت تاثیر قرار بدهد.

قبل از خشکشویی پرده، باید جنس آن به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد و بر همین اساس، شوینده مناسب و مطلوب برای این پرده انتخاب شود. همچنین باید مراقبت کافی صورت بگیرد تا پرده حین شستشو، دچار تغییر رنگ نشود.

تکشو به عنوان یک مرکز پیشگام در ارائه خدمات نوین خشکشویی در تهران، خشکشویی پرده را برای شما با تجهیزات مناسب و همچنین جدید ترین روش های روز دنیا انجام می دهد. در این مرکز، شوینده مناسب با توجه به جنس خود پرده انتخاب می شود و حین شستشوی پرده نیز، هیچ آسیبی برای آن به وجود نمی آید.

شما به سادگی و با یک تماس تلفنی، می توانید خدمات خشکشویی پرده تکشو را برای خود در نظر بگیرید. کارشناسان تکشو بلافاصله به منزل شما مراجعه می کنند و پرده را در بسته بندی مناسب به مرکز خشکشویی می برند. پس از پایان مراحل خشکشویی، پرده خیلی زود با بهترین کیفیت به شما تحویل داده می شود.

هزینه خشکشویی پرده

هزینه خشکشویی پرده بر اساس جنس و متراژ آن تعیین می شود. برای اندازه گیری دقیق متراژ پرده، شما باید طول و عرض (بدون چین) را به صورت دقیق محاسبه کنید.

به طور کلی هزینه خشکشویی پرده در تکشو برای هر متر پرده، بین 4 تا 10 هزار تومان است. با وجود دریافت این مبلغ بسیار مناسب، فرآیند خشکشویی برای شما با امکانات دقیق و روش های موثر صورت می گیرد. پس از خشکشویی، شما یک پرده بسیار تمیز را بدون هیچ نقص و مشکلی دریافت خواهید کرد.

سوالات متداوال

حتی اگر یک بار شستشو لطمه خاصی به کیفیت پرده نزند، تکرار این کار در درازمدت بسیار مخرب خواهد بود. چرا که برخورد مداوم آب با پرده، می تواند کیفیت آن را به شکل مخربی تحت تاثیر قرار بدهد. در یک خشکشویی استاندارد از حلال های مناسب بهره برده می شود تا حین و پس از شستشو، شاهد هیچ نوع تغییر منفی و آسیب زننده در پرده نباشیم.

امروزه بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی فعالیت می کنند. چرا که استفاده از خدمات آنلاین برای مشتری به لحاظ مالی بسیار به صرفه خواهد بود. با انتخاب خشکشویی آنلاین، شما بدون خروج از منزل و با کم ترین هزینه، می توانید پرده یا لباس های مختلف خود را به خشکشویی بسپارید و آن ها را با بهترین کیفیت ممکن دریافت کنید.

در مناطق 1 تا 8 و همچنین 22 تهران، برای دریافت و تحویل پرده یا لباس ها هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. همچنین در سایر مناطق نیز در صورت رسیدن سفارش به حد نصاب خاص، این هزینه برای شما رایگان خواهد بود. به طور کلی در تکشو، هزینه دریافت و تحویل به هیچ وجه هزینه زیادی نیست.